Moja úloha

Som tu pre vásPracujem ako viazaný finančný agent pre spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia s.r.o.

PROFI CREDIT

Nebankový subjekt Profi Credit pôsobí od roku 2000, pričom v tejto dobe vystupoval pod menom Profireal Slovakia, pod týmto názvom bola spoločnosť známa až do roku 2008, kedy došlo k premenovaniu na Profi Credit. Do dnešného dňa táto nebankovka poskytla množstvo úverov fyzickým osobám, ale taktiež aj veľkému množstvu podnikateľov. Prostredníctvom seriózneho prístupu k týmto klientom si bola firma schopná vybudovať image spoločnosti, ktorá je tým správnym partnerom v oblasti financií a pôžičiek.

Profi Credit Slovakia je členom nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá ma stabilnú pozíciu na trhoch strednej a východnej Európy. Členstvo v tejto finančnej skupine zabezpečuje nebankovému subjektu Profi Credit Slovakia potrebné know-how a skúsenosti pre čo najlepšie poskytovanie služieb svojim zákazníkom.

Pre spoločnosť Proficredit je taktiež typický osobný prístup ku klientovi, ktorý je založený na sieti 450 poradcov, ktorí Vás ochotne navštívia v mieste Vášho bydliska. Nemusíte si teda lámať hlavu tým, čo je pre Vás v danej situácie najvhodnejším riešením, keďže všetky Vaše otázky budú zodpovedané pri osobnej konzultácií s obchodným zástupcom.